O Klinice


dr n. med. Iwona Adamczak specjalista rehabilitacji medycznej

dr n. med. Iwona Adamczak
specjalista rehabilitacji medycznej
założyciel i właściciel Kliniki Zdrówko

Klinika została założona w 2006 roku i od tego czasu bardzo dynamicznie rozwija się, systematycznie podnosi jakość usług, aby sprostać wymaganiom naszych pacjentów. Ciągłe doskonalenie wiedzy medycznej, to fundamenty, na których budujemy prestiż firmy.

Pacjentom w dziedzinie rehabilitacji pomaga dr n. med. Iwona Adamczak specjalista rehabilitacji medycznej, balneologii i medycyny fizykalnej wraz ze swoim zespołem.

Klinika zaprasza do Poradni Rehabilitacyjnej na konsultacje lekarskie oraz na zabiegi fizjoterapeutyczne, ćwiczenia, masaże, zabiegi balneologiczne. Rehabilitacja w Klinice Zdrówko skupia się na leczeniu chorób neurologicznych, korygowaniu wad postawy, pomocy przy dolegliwościach takich jak zespoły bólowe, pourazowe, choroby reumatyczne i inne.

Nasz ośrodek zajmuje się rehabilitacją dorosłych oraz dzieci (m.in. z mózgowym porażeniem dziecięcym) i niemowląt. Pomagamy pacjentom od pierwszych dni życia do późnej jesieni starając się przywracać im sprawność ruchową na każdym etapie życia. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym i dobrze wykwalifikowaną kadrą, potrafiącą dotrzeć do małych oraz dorosłych pacjentów.

Prowadzimy także usługi rehabilitacyjne w ramach NFZ.


Rejestracja:
52 375 25 07

pon.-pt. 08:00-21:00
sob. 09:00-16:00