Rehabilitacja – zakres usług

Rosnące zainteresowanie, jakie odnotowuje rehabilitacja i fizjoterapia to w znacznym stopniu zasługa współczesnych chorób cywilizacyjnych oraz niezdrowego stylu życia. Brak aktywności fizycznej, ergonomii pracy i nauki, a także nadwaga i otyłość to jedynie niektóre z przyczyn pogłębiających się problemów z postawą, uciążliwych dolegliwości czy kontuzji. Wielokrotnie konieczna jest rehabilitacja dzieci, ponieważ problemy tej natury dotykają coraz to młodsze grupy wiekowe.

W naszej Klinice od lat prosperuje poradnia rehabilitacyjna dla dzieci i dorosłych. Szczególną uwagę poświęcamy w niej najmniejszym pacjentom z chorobami neurologicznymi, wadami rozwojowymi i opóźnieniem rozwoju psychoruchowego. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi, odpowiedniemu podejściu i nowoczesnemu sprzętowi, rehabilitacja dzieci chorych daje im szansę na rozwój i większą samodzielność. Nie zapominamy też o pacjentach w sile wieku, starając się ulżyć w ich cierpieniach i poprawić jakość życia. W naszej codziennej praktyce dokładamy wszelkich starań, by rehabilitacja kojarzyła się z czymś przyjemnym i pożytecznym. Satysfakcja i dobre samopoczucie pacjenta jest dla nas najcenniejszą miarą sukcesu.

Działająca w ramach Kliniki Zdrówko poradnia wad postawy rokrocznie udziela pomocy setkom dzieci i dorosłych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług osoby borykające się z różnego rodzaju dolegliwościami i schorzeniami. Świadczymy profesjonalną pomoc medyczną zarówno w ramach NFZ, jak i prywatnie.

Zakres usług w dziedzinie rehabilitacji

Porada lekarska i diagnostyka

Fizykoterapia

Masaże

Możliwość zaoferowania prezentu bliskiej osobie – bony na zabiegi.

Kinezyterapia

Balneologia

Rejestracja:
52 375 25 07

pon.-pt. 08:00-21:00
sob. 09:00-16:00