Galeria

Dr Iwona Adamczak, właściciel kliniki

Gabinet lekarski

Wykwalifikowany lekarz bada zarówno niemowlęta jak i pacjentów dorosłych kierując na odpowiednio dobrane zabiegi fizykoterapeutyczne i kinezyterapeutyczne.

BC2A2146

Poczekalnia i rejestracja

Pacjenci po zarejestrowaniu się w Rejestracji udają się do poczekalni dla Pacjentów i oczekują na wizytę lekarską lub do pokoju pielęgniarki celem skompletowania dokumentacji, wyników badań, umów na wykonanie zabiegu. Klinika Zdrówko prowadzi  kartoteki w systemie elektronicznym, dzięki czemu obsługa Pacjentów jest niezwykle rzetelna oraz kompleksowa.

BC2A2267 BC2A2302 BC2A2322

Sale ćwiczeń

Posiadamy specjalne stoły z promiennikami podczerwieni i sprzęt do ćwiczeń niemowląt metodą NDT-Bobath, co pozwala zarówno dobrze przeprowadzić terapię jak i edukację rodzica. Prowadzimy terapię metodą PNF w przypadku wad postawy i dolegliwości bólowych, stosujemy inne metody terapeutyczne u dorosłych i dzieci w zależności od diagnozy, potrzeb i możliwości pacjenta.

BC2A2160 BC2A2304 BC2A2319

Fizjoterapia

Posiadamy szeroko pojętą elektroterapię pomagającą w stanach bólowych, stymulującą osłabione mięśnie z nieczynności lub  których unerwienie zostało uszkodzone. Posiadamy magnetoterapię przyśpieszającą między innymi zrost kostny przy złamaniach, laseroterapię, sollux ultradźwięki, jontoforezę, za pomocą której można wprowadzić do organizmu w miejsce stanu zapalnego niesterydowy żel, aquavibron, okłady borowinowe oraz całą gamę masaży.

BC2A2308 BC2A2315 BC2A2317

Gabinet masażu

Proponujemy Państwu masaże z użyciem borowiny, której działanie ma bardzo dobry wpływ na organizm zarówno po urazach, jak i przeciwzapalnie, przywraca równowagę mięśniową w przypadku wzmożonego napięcia mięśniowego. Ponadto można skorzystać z masaży leczniczych częściowych, całościowych masaży gorącymi kamieniami, limfatycznych,  a w przypadku niemowląt ze wzmożonym napięciem mięśniowym masaż Shantala.

Odrębne zagadnienie to masaż wyszczuplający – tutaj proponujemy zawsze konsultację lekarską (bezpłatną), aby pacjent został odpowiednio zakwalifikowany do zabiegu.

gabinet_masazu

Rejestracja:
52 375 25 07

pon.-pt. 08:00-21:00
sob. 09:00-16:00